BAGELS AND FRIENDS – POCZUJ TO SAM

Restauracja Warszawa Centrum Bagels & Friends w City Parku, w Poznaniu otworzyłam we wrześniu 2010 roku. Moje zainteresowania dobrym, zdrowym i pełnowartościowym jedzeniem oraz pasja, z jaką do niego podchodzę, stały się podstawą koncepcji żywieniowej Bagels & Friends. Ponadto chciałam stworzyć restaurację
o eleganckim, stylowym i przytulnym wystroju, w której każdy będzie się dobrze czuł. Miejsce na pogawędki z przyjaciółmi czy też spotkania biznesowe, a jednocześnie miejsce, do którego można zabrać również dzieci.

Od samego początku wprowadziłam to, czego brakowało mi w wielu innych restauracjach —na przykład gniazda elektryczne przy każdym stoliku, bezprzewodowy dostęp do internetu oraz możliwość serwowania dań już od godz. 8.00 w dni powszednie. Z uwagi na to, że Bagels & Friends jest restauracją dzienną, śniadania i lunche podajemy przez cały dzień.

Moja koncepcja elastycznego ustawienia stolików przemówiła do naszych gości od samego początku. Kameralny zakątek z wygodnymi fotelami, rodzinny stół dla 8 do 12 osób oraz wysokie barowe stoliki i krzesła przy ścianie również spotkały się z pozytywnym przyjęciem. Te wszystkie szczegóły, uzupełnione miłą obsługą doświadczonego personelu pozwolą Państwu poczuć, czym jest restauracja Bagels & Friends. Wszyscy – od pracowników kuchni zaczynając, a na właścicielach kończąc, staramy się umilić Państwu czas spędzony w Bagels & Friends, ponieważ chcemy aby zapragnęli Państwo do nas wracać. Spotkania biznesowe Warszawa – restauracja Plac Grzybowski Warszawa.

A teraz wróćmy do tematu jedzenia.

Przez wszystkie lata aktywnego uprawiania sportów, dużo dowiedziałam się o mądrości jaka tkwi
w racjonalnym odżywianiu. Nauczyłam się również, że pożywne i zdrowe posiłki mogą i powinny być smaczne. To, co pojawia się na naszych stołach wyczarowujemy ze świeżych darów natury. Wszystkie składniki naszych zup są naturalne i nie zawierają żadnych konserwantów ani sztucznych dodatków. Nasze sałaty i główne dania przygotowywane są wyłącznie ze świezych produktów. Ważną kwestią jest również łączenie tradycyjnych smaków polskiej kuchni z tymi, które spotykamy w kuchniach całego świata. Przykładem tu może być nasze Carpaccio z buraka pochodzącego z ekologicznych upraw. Cieniutko pokrojony polski burak, udekorowany owczym serem Manouri w połączeniu z kremem balsamicznym, odrobiną oliwy z oliwek i obsypany prażonymi orzechami włoskimi. To danie pokazuje jak wykwintne mogą być nasze polskie specjały. Zaserwowane z Twoim ulubionym bajglem, sprawi iż danie będzie odpowiednio zbalansowane i pełnowartościowe pod kątem odżywczym. Każde nasze danie jest serwowane z bajglem, jednakże, jeśli dla kogoś będzie to za dużo, nasza obsługa z wielką przyjemnością zapakuje go, aby można nim obdarować kogoś bliskiego lub uraczyć się nim później. Restauracja Plac Grzybowski Warszawa.

Napoje i desery

Nie musisz być znanym aktorem, aby upajać się wyśmienitym smakiem naszej kawy Nespresso, naturalnymi sokami, czy odpowiednio wyselekcjowanymi winami, które indealnie pasują do naszych dań. Jesteśmy zwolennikami wina, a więc nasze ceny są bardzo promocyjne. Od czasu do czasu warto skusić się na coś słodkiego, nasz sernik New York czy nasze ciasto czekoladowe, rozpieści Twoje zmysły, a w połączeniu z kieliszkiem różowego musującego Henklla, będzie po prostu eksplozją rozkoszy. Polecamy restauracja Warszawa Centrum.

Cieszę się, że mogłam Państwa u siebie gościć. Jestem dumna z tego, co osiągnęłam razem z moimi współpracownikami. Życzę zawszę przyjemnego pobytu i smacznego. Jeżeli chcieliby Państwo podzielić się ze mną swoimi uwagami czy radami, proszę o przesyłanie ich na adres friends@bagelsandfriends.pl . Przeczytam każdego emaila. Proszę do nas zajrzeć na facebooku – tam znajdą Państwo bieżące informacje na temat Bagels & Friends. Najlepsza restauracja Plac Grzybowski Warszawa oraz Bagels & Friends w City Parku, w Poznaniu.

Justyna van Berkel