Luncz biznesowy Poznań

Zapraszamy na Lunch biznesowy Poznań do Restauracji Bagels & Freinds, która mieści się w prestiżowej lokalizacji w Poznaniu, lunch Poznań w centrum City Park vis a vis Areny. W naszym menu znajdą państwo wyśmienite bajgle w przeróżnych wariacjach kuchni włoskiej, polskiej oraz akcenty zza Oceanu. Ponadto oferujemy znakomite kompozycje dań składających się na lekki, pożywny posiłek, który będzie znakomitą podstawą lunche dla biznesu Warszawa w naszej restauracji.

Bagels & Friends

Nasi goście chwalą wyśmienitą kuchnie Bagels & Friends oraz cieszą się oryginalnym, eleganckim wystrojem, który wprowadza przytulny nastrój i przyjemną atmosferę. W naszej restauracji goście czują się wspaniale. Lunch Warszawa Śródmieście.

Lunch Warszawa Śródmieście

Czy wiedzą Państwo, czym są bajgle? Popularne bułki z dziurką są u nas mylone z polską potrawą znaną z jarmarków i z krakowskiego rynku. Obwarzanki (przez niektórych nazywane obważankami), to zupełnie inny rodzaj ciasta, inna tradycja, choć ta sama kolebka. Lunche dla biznesu Warszawa – Bajgle, których nazwa wywodzi się z niemieckiego słowa Bugel, także powstały w Krakowie, jednak wraz z żydowskimi imigrantami zostały przywiezione do Nowego Jorku. Do dziś popularne Bagels sprzedawane są w NY oraz w Montrealu. W Polsce jest to zatem danie, które powraca do swojej ojczyzny. Polacy mają problemy z jego nazwą, która czasem przekręca się jako Bejgle, a czasem myli ze wspomnianymi Obwarzankami lub Preclami. Bajgle, które przygotowujemy w restauracji Bagels & Friends to autentyczne bułki z dziurką według przepisu zza Oceanu.

Zapraszamy do spróbowania pysznego dania przygotowanego ze świeżych składników. Lunch Warszawa Śródmieście, lunche dla biznesu Warszawa, lunch Poznań.